Kaip mes dirbame

Кaip mes dirbame?

  

Mūsų pardavimais rūpinasi prekybos atstovai skirtinguose regionuose. Griežtai laikomės klientų lankymo grafiko, mūsų klientai gali būti tikri, kad prekės ne tik laiku pasieks parduotuves, bet ir bus tinkamai prižiūrimos lentynose, sudėtos pagal iš anksto suderintas planogramas ir prekių eksponavimo principus, bus pasirūpinta estetika lentynose. Mes esame patikimas partneris visiems savo klientams.

Klientų užsakymus įvykdome labai operatyviai – per 24-48 valandas. 

Greitas prekių pristatymas įmanomas ir dėl įdiegto EDI sprendimo – mūsų komanda gauna pardavimais paremtus užsakymus tiesiai į sandėlio programą realiu laiku. Užsakymų surinkimui ir perdavimui komanda naudoja šiuolaikiškus Android įrenginius, todėl gali be problemų aptarnauti keletą tūkstančių prekybos taškų Baltijos šalyse. 

Prekių saugojimui ir sandėliavimui turime daugiau kaip 1200 m2 ploto sandėlį. 

 

 

Naudodami skenerius su naujausia programine įranga, mes galime itin greitai komplektuoti užsakymus - tai palengvina darbą ir padeda išvengti žmogiškųjų klaidų. Įgijome klientų pasitikėjimą, nes mums labai retai tenka susidurti su tokiomis sandėlio problemomis, kaip prekių trūkumas, neteisinga komplektacija ar adresavimas.

Nuolat ieškome naujų sprendimų, kurie leistų mūsų darbą dar labiau efektyvinti, kurie leistų nuolat palaikyti savo klientų ir tiekėjų akyse gerą mūsų prekių, paslaugų ir darbuotojų įvaizdį. 

 

     

 

Turima IT įranga bei sprendimai užtikrina, kad visi užsakymai pasiekia visas, (daugiau nei 1000-į) prekybos vietas Lietuvoje per 24-48 val. laikotarpį.

 

 

  

Turimi sandėliai bei įranga užtikrina greitą užsakymų surinkimą bei įgalina išvengti kitur dažnai pasitaikančių klaidų, kaip pastovus prekių trūkumas ar netiksliai surinkti užsakymai bei klaidingai nurodomos prekių pristatymo vietos.